Czysta instalacja Windows 10 z zachowaniem uzyskanej licencji

Video is ready, Click Here to View ×


UWAGA. Teraz możesz odrazu zainstalować czystą instalacje podając klucz z oryginalnego systemu Windows 7, 8.1
obrazy pobieramy z adresu

Kontynuacja filmu
Jeśli zaktualizowałeś system z Windows 7,8 do Windows 10 i chciałbyś wykonać czystą instalację wraz z przygotowaniem nośnika CD to film ten jest właśnie dla Ciebie. Pokazujemy tu również co powinieneś zrobić zanim…

35 Comments

 1. Wszystko na temat, wszystko logiczne, wszystko przekazane zrozumiale!. Dziękuję za piękną polszczyznę.
  Kiedyś, po zakupie laptopa, gdy przechodziłem z W8.1 na W10, Microsoft nie wymagał ode mnie wpisania klucza, system sam się rozpoznał. Rozpoznał mój komputer. Po zakupie laptopa sterowniki pobrałem ze strony producenta "na wszelki wypadek". Płyta z nimi gdzieś leży.
  Teraz laptop zaczyna wolniej chodzić, więc czas na czystą reinstalację W10.
  Czytając na YouTube porady jak to zrobić, w każdej znajdowałem jakieś niedomówienia. Do każdej miałem jakieś obiekcje. Próbowałem wyjaśnić moje wątpliwości tu i ówdzie, nawet w tzw. Salonach, ale niestety, wątpliwości pozostały.
  Twoja Porada przekonała mnie, że "nie taki diabeł straszny". Obejrzę jeszcze raz Twój film, spytam się kogoś, kto może mi doradzić, czekam na przypływ złości na długo startujący laptop i … startuję z reinstalacją.
  Co do samego W10, to wbrew krytykującym go twierdzę, że jest doskonały!.
  Pozdrawiam, Andrzej

 2. Mam system Windows 8 (zakupioną razem z komputerem) aktualizowałem ją do Windows 8.1 a później do Windows 10 przed 26 lipca 2016.
  Pytanie czy jak teraz zainstaluje Windows 8 to będę miał darmowe przejście na Windows 10 ?? albo jeszcze lepiej czy tak jak na filmiku mogę od razu zainstalować czystą wersję Windows 10 ??

 3. przy instalacji windows 10 – ( juz po wybraniu na której partycji będzie instalowany windows ) – " instalator systemu Windows nie może ponownie zainicjować aparatu wdrażania. Aby zainstalować system Windows, uruchom ponownie instalator" co nowy komputer to windows 10 stawia opory..

 4. siemka chce zrobić obraz systemu windows 10 z jednego komputera na drugi i mam pytanie skoro w obrazie będzie klucz z jednego komputera to nie będzie on wykrywany na drugim jako klucz piracki albo na pierwszym komputerze nie wyskoczy jakiś błąd o nieprawidłowym kluczu

 5. Wiem, ze film jest już dosyć stary, ale dopiero teraz postanowiłem wykonać czystą instalacje Windowsa 10. I mam pytanie, czy to wszytko działa wciąż tak samo? Bo trochę się boję, że po instalacji czystego W10 nie będę miał licencji i będzie problem…

 6. windows 10 ma automatycznie ustawiony "szybki start" trzeba to wyłączyć! Przed instalowaniem czystego windowsa.. ponieważ nie dostaniecie się do BIOS-u i NIE zmienicie kolejności bootowania czyli ustawienia jako pierwszego napędu dvd który ma właśnie zainstalować ten czysty system. W internecie jest opisane jak wyłączyć szybki start win 10.
  Bez tego będziecie w nieskończoność klikać F2 i nic z tego nie będzie. Pominięcie tego szczegółu to czysty sadyzm na użytkownikach ze strony autora

 7. Zrobiłam wszystko tak jak w filmiku, ale nie czyta mi płyty przy starcie systemu.. w bios jest ustawione na rozruch z plyty a nie działa, pomocy 🙁

 8. UWAGA NIE DAJCIE SIĘ WKRĘCIĆ ,a dlaczego nie pokazałeś tej aktywacji jak wgrałeś na czysto tylko pokazałeś aktualizacje, co coś nie wyszło ? tak było jak się testowało i było za darmo nawet na czystej instalacji, bo jej nie ma jak nie masz klucza ja mam tak każdą wersje pobraną i na płycie 8 , 8.1 i 10 i jak jest to klucz tylko na 30 dni, a bez klucza już od Windowsa 7 czy Vista było można zainstalować. Bez klucza i podać w 30 dni, jak tak zrobię i nie będzie aktywowane to co zapłacisz mi za klucz i innym osobą ? jak by tak było i by był na płycie aktywowany to zrobił bym pełno kopii i sprzedawał do bólu, a tak nie jest bo nie był aktywowany bo klucz był wymagany na początku.To jest nie pewne a idzie zobaczyć klucz i id produktu po aktualizacji np. z 7 choć pokazuje xxxxx i tylko ostatnie 5 znaków to w Aida 64 w pełnej wersji pokazuje, i spisze się czy raport zrobi i można z tą samą nazwą użytkownika wgrać na czysto. I klucz już jest inny jak był w 7 czy 8 , 8.1 jak się miało.

 9. Mam pytanie. Przed pobraniem ze strony windows obrazu ISO, musze uaktualnić system z win 8.1 do win 10? czy mogę pobrać obraz, zrobić bootowalnego pendrivera na windows 8.1 i z niego zainstalować na czysto windows 10?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*