ORJİNAL WİNDOWS 10 PRO 20 LİRA

Video is ready, Click Here to View ×


OEM Windows 10 Professional Key’ini amazon üzerinden 20 TL ye alıp kullanabilirsiniz. Videoda ayrıntılarından bahsettik. Tamamen orjinaldir, kmspico falan korsan değildir. İyi seyirler.

Windows 10 Pro keyini satın aldıktan sonra Windows 10 Home olsa dahi format atmadan key girip yükseltebilirsiniz.

Ayarlar-Güncelleştirme ve Güvenlik-Etkinleştir kısmından key’i girin.

YENİ LİNK 11.12.2017

Satıcı:…

41 Comments

 1. hocam merhaba … şuan hala aktif mi windows'unuz? güncelleştirmeleri yapıyor mu? ben windows 10 pro 64 bit microsofttan flash belleğe rufus ile aktarıp kurdum orjinal windowsum sadece aktileştirme bekliyor! Bu arkadaş bana key gönderecek ben o keyi girip aktifleştireceğim değil mi? Bana yeni kurulum, ayrı bir exe vs. program mrogram göndermeyecek değil mi? eğer öyle birşey varsa hiç girmeyeceğim o işe çünkü yine crackli gibi birşey olacağını düşünüyorum! bir de yeni link varsa cevaba yazar mısınız?

 2. Arkadaşım merhaba dediğin şahıstan windows 10 pro lisansı aldım yalnız kişi bana lisans anahtarını göndermedi hatta bunu kendisine ilettiğimde zaten size mektup olarak gelecek dedi hatta mailinizi kontrol edin ek'te göreceksiniz diyor , hatta mesaj merkezi diye alıcı/satıcı mesajları var oralarada baktım yok . sence nerde hata var? Alacak arkadaşlar bu dediğime çok dikkat etsin!

 3. mrb burak bey kardeşim benimde bir sorum olucak belkide siz açıklamışsınız ama ben akabinde pek anlayamamış olabilirim key aldıktan sonra ben masa üstü bilgisayrda da yani masa üstü anakartında da kullana bilirmiyim yoksa sadce dizüstü pc ler içinmi bu key geçerlidir ?

 4. Fiyat oldukça iyi. Fakat piyasada sınırlı kullanım oem keyler mevcut. Mesela tek anakart üstüne, 1 kullanımlık yada 3 kullanımlık keyler var. Aynı anakart üzerinden 3 format attığında key kullanımı bitiyor. Keylerde bu tarz kullanım sınırı varmı ? Ürünü satın aldım 1 saat içinde mail olarak teslim edildi. Henüz deneme fırsatım olmadı.

 5. burakzetrinci Keyi direkt girdiğinde aktif olacak demişsin. badgeart keyle beraber windows için HeiDoc.net adında bir önyükleme programı göndermiş ve bununla beraber çalışır diyor.(Almanca bilmediğim için translate dan anladığım cümle bu.) HeiDoc.net adlı önyükleme programıda server hatası veriyor. Keyi direkt girince GEÇERSİZ ÜRÜN ANAHTARI diyor. Format ya da temiz kurulumda key çalışacak mı?

 6. Merhaba ben bu keyi aldım ve bana PDF olarak bir mail geldi almanca bişeyde anlaşılmıyor çeviride uzun paragraf var hazır windowsa kurulamaz ve önyükleme olarak kurulacaktır diye anlatmış ve key'le beraber setup dosyası var ama setup'ı kurmak istesem bile server error veriyor. Şuan Win 10 Pro kullanıyorum ve ben bunu keyi direk girince olucak sandım bana yardımcı olurmusun burakzeytinci?

 7. Ben de almak istiyorum. Açıklama kısmında ''Bezeichnung: OEM/MS Win Pro 10 64Bit German 1 Aktivierungschlüssel'' yazıyor. Ben tabili Türkçe windows indirecem keyin Almanca olması bir sıkıntı olur mu?

 8. Ben Windows 8.1 kullanıyorum ve 10a geçmeye pek sıcak bakmıyorum acaba güvenilir bir şekilde onun keyini satan satıcılar da var mıdır yoksa sadece güncel olan sistem (10) için mi vardır?

 9. Burak seni bir kaç aydır takip ediyordum ilk kez senin tavsiyen üzerine alışveriş yaptım. Video ve anlatış şeklin çok yararlı ve açıklayıcı. Umarım bunların devamı gelir.

 10. burak teşekkürler hemen aldım ama siparişlerin ayıntılaından nereden görüyoruz keyi bende de gönderilmedi olarak gösterıyor da keyi ayrıntılarda falan göremedim

 11. Adres yazamadım bir türlü kabul etmiyor bide birşey sorucam kardeşim ödeme nasıl oluyor amazonda yalnızca kart ilemi yoksa kapıdan ödeme yada atmden yapılabiliyormu?

 12. Merhaba . Bu win10 proda 32 64 bit muhabbeti varmı ? Varsa bu satılan kaç bit olanından ?
  Bende win7 var cracklı olanından ben bu keyi alsam nereye yazcam felan bilmiyorum yardımcı olabilecek varmı ? Yani nasıl kurcamı bilmiyorum

 13. Ali abi ben bişey soracağım.Bende crack win10 var ürün etkinleştirildi yazıyor.Orada ürün anahtarını değiştirme yeri var.Ben orijinal keyi alsam değiştirme yerinden değiştirsem sıkıntı olmadan orijinal olur mu?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*