TOP 5 użytkowych porad do Windows 10

Video is ready, Click Here to View ×


Urban tym razem przygotował dla Was mały poradnik o Windows 10, który pozwoli Wam na łatwiejsze poruszanie się po tym systemie operacyjnym. Co to takiego? Obejrzyjcie nasz materiał!
Windows 10 w morele.net:

1. Ostatnia deska ratunku
2. Przed użyciem wstrząsnąć!
3. Dodaj wirtualny pulpit
4….

39 Comments

 1. U mnie występuje problem z win 10, gdyż raz na jakiś czas (kilka dni, tygodni) się zawiesza system, muszę wtedy wyjąć baterie z płyty głównej na paręnaście minut i wtedy włączam znów komputer i jest ok trochę to denerwujace, nie wiem czy jest to wina systemu czy jakiejś aktualizacji systemu, lub wina starego BIOS-u mam bios z 2013r płyta główna msi 970a-g43 Windowsa 10 pobrałem za darmo z oficjalnej strony microsoftu LEGALNIE, stworzyłem bootowalny pendrive w celu instalacji, niedawno wyskoczył nawet blue screen podczas gry w FIFE 17 niewiem co było przyczyną, potem system nie chciał się uruchomić, zrobilem to samo baterie wyjąłem włożyłem po jakimś czasie i było juz ok MOŻE MIAŁ CZY MA KTOŚ TAKI PROBLEM?

 2. Siemka jeśli mam dwa dyski 1 SSD na którym mam system a drugi HDD na którym mam gry itp. Więc jeśli zresetuje go do ustawień fabrycznych i zaznacze opcje usuń wszystkie pliki to usunie mi je również z dysku HDD czy tylko z SSD ?

 3. Panowie mam pytanko do użytkowników owych systemów jak sprawa wygląda z problemami w tym czasie, naczytałem się dużo o problemach BS, problemy ze sterownikami, uruchamianie starych gier i programów, szybkości działania, usuwania przez system programów, plików itd bez wiedzy użytkownika które według systemu są nieakceptowalne no i ta nieszczęsna inwigilacja.
  Najchętniej bym zakupił Windows 7 box ale niestety już nie można go nigdzie dostać a wydawanie 700 zł za wersje OEM mija się z celem chyba ich Popie……o 😛
  chyba że można zrobić downgrade do win7 ale pewnie nie 🙁

 4. Najbardziej gówniane jest to, że żeby działała poczta windows, kalendarz, to ta menda musi być ogólnie zalogowana jak konto @outlook.com. Dlaczego to gówno nie pozwala na lokalne konto, ale w apkach już @outlook.com? DNO DNO DNO. A zamiast resetu wolałbym format i czystą instalację.

 5. dodałbym jeszcze jedną poradę… tworzymy skrót na pulpicie i gdy jesteśmy pytani o ścieżkę dostępu wpisujemy

  shutdown -s -t 3600 (gdzie 3600 to liczba sekund za ile twój komp się wyłączy, w tym przypadku to godzinka)

  i w tym momencie bez potrzeby instalowania czegokolwiek mamy skrót wyłączający komputer za tyle ile sobie ustawimy

  anulowanie polecenia to 2gi skrót

  shutdown -a

  i już możesz na spokojnie włączać film i zasypiać 😉

 6. A jest mozliwość przełaczania wirtualnych pulpitów tylko na jednym wybranym monitorze? Bo na razie jak mam ustawione wirtualne pulpity to zmienia mi odrazu na wszystkich trzech na inny wirtualny pulpit

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*